طراحی داخلی

طراحی داخلی سالن زیبایی زنانه

طراحی داخلی سالن زیبایی زنانه : آبگون دیزاین

طراحی داخلی سالن زیبایی زنانه

طراحی داخلی سالن زیبایی یا آرایشگاه زنانه نقش به سزایی در جلب مشتری و پیشرفت کاری شما دارد. چرا که چنانچه سالن زیبایی مورد پسند مشتری قرار گیرد، در ایجاد رضایت و جذب او موثر خواهد بود. علاوه بر این از آن جایی که سالن های زیبایی قسمت های مختلفی را شامل می شوند، طراحی و تجهیز هر بخش بایستی بر اساس اصول خاصی باشد تا موجبات رضایت و آرامش مشتریان خاص آن بخش ها را فراهم آورد.

در این بخش از طراحی داخلی نکاتی را در خصوص طراحی دکوراسیوت سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه برای شما آماده کرده ایم و امیدواریم مطالعه این بخش بتواند موجب رونق کسب و کار شما در زمینه آرایشگری شود.

طراحی آرایشگاه زنانه|آبگون دیزاین

نکاتی در مورد طراحی داخلی سالن زیبایی:

همچنین از جمله دیگر نکاتی که در طراحی داخلی آرایشگاه زنانه بایستی رعایت کنیم عبارتند از:

1. تعیین سبک طراحی سالن

اگر شما هم قصد دارید تا به زودی یک سالن زیبایی راه اندازی کنید توجه به استفاده ی بهینه از فضا به کمک چیدمان و طراحی مناسب مهم ترین نکته ای است که بایستی به آن توجه نمایید. برای طراحی دکوراسیون یک سالن زیبایی توجه کنید که شما می توانید از میان دو نوع سبک کلاسیک و مدرن، یکی را برگزیده و سپس مابقی پارامتر ها را براساس آن تنظیم کنید.

 

دیزاین داخلی آرایشگاه زنانه|آبگون دیزاین

2. انتخاب طرح و رنگ مناسب

این موضوع را باور داشته باشید که ترکیب رنگ ها چنانچه صحیح و با رعایت اصول انجام شود، شاهکار می کنند. به طور مثال رنگ های تیره فضا را کوچک تر نشان می دهند و رنگ های روشن فضا را بزرگ تر و دلباز تر جلوه می دهند. همچنین چنانچه قصد دارید تا تمیزی و زیبایی را به ذهن مخاطب خود وارد کنید بهتر است از رنگ های ملایم و روشن استفاده کرده و با ترکیب رنگ های دیگر با آن، یک سالن آرایشی زیبا و حرفه ای بسازید.

دیزاین سالن زیبایی|آبگون دیزاین

طراحی داخلی آرایشگاه زنانه|آبگون دیزاین

3. نورپردازی سالن

از آن جایی که در سالن های زیبایی معمولا به تعداد زیاد آینه وجود دارد بنابراین نورپردازی مناسب می تواند سالن را به زیبایی هر چه تمام تر برای مشتریان به تماشا بگذارد. انعکاس نور در آینه خصوصا در محیط های تاریک و یا سالن هایی که در زیرزمین ساختمان ها واقع شده اند می تواند علاوه بر تامین روشنایی محیط، بسیار زیبا و چشم نواز باشد.

4. وسایل و تجهیزات

سالن زیبایی معمولا از قسمت های مختلف ماساژ، پدیکور، مانیکور، میکاپ و … تشکیل شده است که وسایل و تجهیزات از جمله صندلی های مخصوص و آینه های کوتاه و بلند بایستی به درستی انتخاب شوند تا بتوانند بر زیبایی فضا بیفزایند. همچنین میز مدیریت و صندلی های انتظار نیز بایستی راحت و نرم انتخاب شوند تا بتوانند به محیط علاوه بر راحتی، زیبایی نیز ببخشند.

طراحی سالن زیبایی|آبگون دیزاین

5. تزئینات سالن

تزئینات نیز از دیگر قسمت های طراحی داخلی سالن زیبایی است که بایستی به دقت انتخاب شوند. آبنما ، دیوار سبز از مهم ترین المان های اسنفاده شده در سالن های زیبایی در سال های اخیر هستند. همچنین باکس های بزرگ و کوچک، گلدان های زیباو برچسب های مختلف با موضوعات مرتبط با سالن زیبایی گزینه های مناسبی برای یک طراحی حرفه ای می باشند.

طراحی دکوراسیون سالن زیبایی|آبگون دیزاین

شرکت طراحی و معماری آبگون دیزاین با تیم بزرگ مهندسی خود آماده ی پذیرش مشاوره، طراحی و اجرای طراحی دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی شما عزیزان می باشد.

طراحی روف گاردن و اجرای روف گاردن در آبگون دیزاین

طراحی ویلا در آبگون دیزاین

طراحی و ساخت آبنما در آبگون دیزاین

طراحی و اجرای دیوار سبزگرین وال در آبگون دیزاین

امتياز post
بازگشت به لیست

۱ دیدگاه در “طراحی داخلی سالن زیبایی زنانه

  1. مهدي گفت:

    این مطلب حرف نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *