معرفی طراحی ویلا سبک کلاسیک :

طراحی ویلا کلاسیک یکی از سبک های پر طرفدار در طراحی ویلایی است  که نشان دهنده شکوه و عظمت و همچنین نشانه ای از جایگاه طبقاتی افراد در اجتماع می باشد. سبک کلاسیک از دوران رنسانس در رم پدید آمد و از همان دوران تا به امروز به دلیل شکوه و ویژگی های منحصر بفردش مورد استقبال افراد در سراسر جهان قرار گرفته است.

در ادامه نمونه کارهایی از طراحی ویلا کلاسیک برای شما آماده کرده ایم که قطعا با دیدن این تصاویر شما نیز به این سبک معماری در طراحی ویلا علاقمند خواهید شد.

طراحی و دیزاین ویلا کلاسیکطراحی و ساخت ویلا کلاسیک|آبگون دیزاینطراحی ویلا کلاسیک|آبگون دیزاین

ویژگی های طراحی ویلا کلاسیک:

از ویژگی های بارز سبک ویلا کلاسیک می توان به دیوار های بلند، پنجره های متقارن ، ستون های بلند،سراهی ها، قوس ها ، مجسمه ها، طاق هاو… اشاره کرد.

در طراحی و ساخت ویلا کلاسیک تنوع متریالی و طراحی نما ساختمان نسبت به طراحی ویلا مدرن کمتر است و بیشتر از نمای سنگ در این سبک استفاده می شود.

از دیگر ویژگی های بسیار مهم در این سبک معماری ویلا نورپردازی در طراحی نما و طراحی داخلی می باشد. نورپردازی در این سبک ترکیبی از نور طبیعی و مصنوعی می باشد.

رنگ های بکار رفته در طراحی داخلی و بیرونی این سبک اغلب رنگ های روشن مثل سفید و کرم و رنگ های پخته و غنی می باشد.

در دکوراسیون داخلی سبک ویلا مدرن اغلب از کاغذ دیوار ها ، مبلمان مجلل ،آینه های قدی و اشیا زینتی استفاده می شود.

آبنما از دیگر ویژگی های این سبک از طراحی ویلا می باشد. آبنما ها در ویلای کلاسیک به شیوه سنتی ساخته می شوند.

معرفی ویلا کلاسیکهزینه طراحی ویلا کلاسیکطراحی ویلا کلاسیک

 

طراحی و ساخت ویلای کلاسیک:

برای صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت ، بهتر است طراحی این سبک از ویلا را به متخصصان این زمینه بسپارید تا با طراحی و برنامه ریزی ، اصولی شما را در پیشبرد اهدافتان و رسیدن به طرحی بسیار نزدیک به آنچه در ذهن دارید یاری کنند.

شرکت آبگون دیزاین با سال ها تجربه در زمینه طراحی ویلا آماده خدمترسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی و ساخت ویلا به سبک کلاسیک است.