برکه مصنوعی :

برکه مصنوعی یکی از زیباترین ایده های طراحی دکوراسیون فضاهای سبز و محوطه های بیرونی است.  این نوع از آبنما علاوه بر ایجاد تصویری بسیار جذاب باعث تعدیل هوا و ایجاد رطوبت در هوا خواهد شد و ساخت آن معمولا ساده تر از سایر آبنماهای خانگی است.

امروزه با افزایش محوطه سازی های سبز و شبیه سازی المان های موجود در طبیعت و اجرای آنها در محیط های شهری تمایل به ساخت برکه مصنوعی در طراحی حیاط ویلا ، باغ ها ، پارک های جنگلی افزایش یافته است.

نمونه هایی از برکه مصنوعی در حیاط – ویلا و باغ:

مراحل ساخت برکه مصنوعی:

اولین مرحله برای احداث و اجرای برکه مصنوعی پیاده سازی طرح بر روی زمین در محل مورد نظر و بعد از آن خاکبرداری است. عمق برکه بستگی به مساحت برکه دارد ، یعنی هر چقدر برکه کوچکتر باشد عمق آن نیز کوچکتر می شود و با افزایش مساحت عمق برکه افزایش خواهد یافت.

در مرحله دوم خاک کف برکه کوبیده میشود و با لایه های عایق یا لایه ژئوممبران کف پوشیده میشود .

مرحله بعدی آبریزی و پر کردن برکه است که در برکه مصنوی آب هم می تواند بصورت متحرک و هم راکد باشد. پس از آبریزی با توجه به آب و هوای منطقه از گیاهان مرداب یا آبزی برای تزیین برکه استفاده می شود.

قیمت خرید برکه مصنوعی |آبگون دیزایندر کشور ما گیاهانی که در تزیین برکه استفاده می شود معمولا آلاله آبی و نیلوفر آبی است که با برگ های خود سطح آب را می پوشاند و ظاهری بسیار زیبا و طبیعی به برکه می بخشد.

خرید برکه مصنوعی :

قیمت برکه مصنوعی با توجه به مساحت برکه و همچنین طراحی و حجم کاری متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت ساخت برکه مصنوعی برای حیاط و یا محوطه باغ می توانید با کارشناسان آبگون دیزاین تماس بگیرید .

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت: 09125879311

مشاهده پروژه های انجام شده آبنما توسط شرکت آبگون دیزاین:

پروژه های آبنما
[تعداد: 4   میانگین: 3/5]

کلیدواژه خود را وارد کنید