آبنما دیواری چیست:

آبنما دیواری نوع دیگری از آبنما خانگی است که در آن نازل ها بر روی دیوار قرار گرفته اند. در این نوع آبنما مجری با بکار گیری تجربیات و خلاقیت ها دیواری مدرن با تلفیق صدای دلنشین آب و نورپردازی هایی متناسب با آن خلق خواهد کرد.

آبنما دیواری یکی از مناسب ترین المان های زیبا سازی محوطه داخلی ساختمان و از عناصر مهم در اجرای محوطه سازی ، ساخت استخر و بام سبز(روف گاردن) می باشد . چرا که طراحی آبنما دیواری  به گونه ای است که در آن امکان نشست آب و ریزش آب به بیرون از مخزن وجود ندارد و با خیال راحت می توان از آن در فضاهای بسته استفاده کرد.

انواع آبنما دیواری خانگی:

دو نمونه از مهم ترین و پر طرفدار ترین آبنما های دیواری که توسط شرکت آبگون دیزاین طراحی و ساخته می شود آبنما پرده ای و آبنما دیوار خیس می باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای مربوط به هر نوع بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

مشاهده پروژه های انجام شده آبنما توسط شرکت آبگون دیزاین

پروژه های آبنما

در این نوع آبنماها صدای دلنشینی که از حرکت آب بوجود می آید حال و هوایی خاص و دلنواز به فضا می بخشد و باعث بوجود آمدن آرامش خواهد شد.

ساخت و اجرا :

این آبنما با توجه به درخواست های کارفرما و فضای مورد نظر در ابعاد مختلف و در طرح های مختلف ساخته می شود. در آبنما دیواری ، دیواره  می تواند از جنس های مختلفی همچون سنگ و یا شیشه با بستر صاف یا خمیده باشد که آب بر روی آن جریان پیدا می کند.

آبنما دیواری پرده ای بسیار زیبا

از تجهیزات مورد استفاده در این نوغ آبنما ها می توان به نازل ها ، سیستم هاب پنوما تیک ، پمپ ها و لوله هایی با قطرهای متفاوت اشاره کرد.

قیمت خرید آبنما دیواری:

قیمت آبنما دیواری با توجه به ابعاد پروژه و تجهیزات به کار رفته  محاسبه خواهد شد.

برای خرید و سفارش ساخت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بصورت کاملا رایگان شما را در انتخاب صحیح آبنما دیواری راهنمایی کنند.

سفارش و استعلام قیمت : 09125879311

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کلیدواژه خود را وارد کنید