آبنما آب و آتش چیست:

آبنما آب و آتش نوع دیگری از ابنما های ساخته دست بشر است که در آن پیوند نور و گرمای آتش با ریزش آب  تصویری بسیار زیبا و رویایی خلق می کند.  آبنما آب و آتش علاوه بر جذابیت بصری به دلیل جذابیت رمزآلودی که دارد از گزینه های محبوب طراحان و معماران در طراحی محوطه، طراحی روف گاردن و سایر فضاهای داخلی و خارجی می باشد.

قیمت آبنما آب و آتش : آبگون دیزاین

قیمت آبنما آب و آتش : آبگون دیزاین

آبنما آب‌وآتش در واقع مظهر پارادوکس یا متناقض‌نما است. شما می‌توانید از آتش‌وآب در کنار هم استفاده کرده و یک فضای فوق‌العاده مهیج ایجاد کنید. آتش نماد نیرو، انرژی مضاعف و همین‌طور هیجان است و در کنار آن آب را نماد آرامش و حس مثبت می‌دانیم. ازاین‌رو یک تصور سازی فوق‌العاده در آبنما آب‌وآتش به وجود می‌آید. این سیستم را می‌توانید در فضاهای خارجی و داخل هتل‌ها، لابی‌ها، مراکز تجاری و… استفاده کنید. از طرفی معمولاً در طراحی داخلی و یا ساخت استخرهای روباز نیز استفاده می‌شود، آبنماهای موزیکال هم می‌توانند با این نوع ترکیب شوند. هماهنگی جذابی میان آبنما، آتش و موزیک ایجاد شده و فضای آن چندبرابر قبل به افراد حاضر حس مثبت القاء خواهد کرد.

البته باید توجه کنید که مجری طرح آبنما می‌بایست فضاسازی را به‌گونه‌ای انجام دد که از رسوب و تجمع آلودگی جلوگیری شده و همین‌طور هیچ مشکلی در ریزش آب با استفاده از کم‌کردن جنبش مولکولی به وجود نیاید. تمامی این مواردی که ذکر شد بستگی به تیم طراح آبنما خواهد داشت.

این آبنما را می‌توانید در طراحي ويلا ، دور استخرها، به‌صورت سنگ‌چین و حتی با نمونه‌های آبشاری و شیشه‌ای نیز ترکیب کنید.

 

نمونه کارها:

 

ساخت و اجرای آب نما آب و آتش :

در ساخت آبنما از نوع اب و اتش هم در فضاهای خارجی استفاده می شود و هم در فضاهای داخلی مثل لابی مجتمع های تجاری ، تفریحی .

معمولا در فضاهای داخلی و یا طراحی محوطه حیاط و یا ساخت استخر روباز ، آبنما آب و آتش به شکل مینیمال طراحی و اجرا می شود. اما در محوطه های بزرگ و خارجی ممکن است به صورت آبنما های موزیکال که در آن شعله های آتش هماهنگ با ریتم موسیقی به فضا پرتاب می شوند ساخته و اجرا شود.

خرید و سفارش ساخت آبنما آب و آتش:

برای خرید و ساخت این نوع آبنما می توانید با همکاران ما تماس بگیرید . قیمت آبنما آب و آتش با بررسی جزییات پروژه اعلام خواهد شد.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت آبنما : 09121032193

طراحی روف گاردن و اجرای روف گاردن در آبگون دیزاین

طراحی ویلا در آبگون دیزاین

طراحی و ساخت آبنما در آبگون دیزاین

طراحی و اجرای دیوار سبزگرین وال در آبگون دیزاین

4.4/5 - (24 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *