روف گاردن لاکچری

روف گاردن لاکچری

داشتن یک باغ بام یا روف گاردن که فضای سرسبز و بیشتری را برای دورهمی های ما ایجاد نماید، امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در این میان طراحی و ساخت روف گاردن های لاکچری در سال های اخیر یکی از سوالات بسیاری از کاربران بوده و در حقیقت افراد زیادی با این چالش مواجه می شوند که چگونه می توانند یک روف گاردن لاکچری و بسیار زیبا را برای ساختمان خود ایجاد نمایند.

تیم آبگون دیزاین مجری طراحی و اجرای انواع محوطه سازی و طراحی روف گاردن در این مقاله قصد دارد تا نکاتی را در این خصوص به شما ارائه نماید تا شما عزیزان بتوانید با این ایده ها، یک روف گاردن زیبا و منحصر به فرد برای ساختمان خود ایجاد نمایید.

روف گاردن های لوکس|آبگون دیزاین

چگونه یک روف گاردن لاکچری بسازیم؟

1. نمونه های مختلف روف گاردن را ببینید:

برای ایجاد یک روف گاردن لوکس توجه کنید که اولین قدم مشاهده ی طراحی های مختلف روف گاردن در سراسر دنیا می باشد، چرا که بدین گونه شما می توانید با به دست آوردن اطلاعات و ایده هایی در این زمینه، یک روف گاردن خاص با مجموعه ای از پارامتر های مختلف را ایجاد نمایید.

روف گاردن های لوکس و لاکچری|آبگون دیزاین

2. از یک تیم طراحی روف گاردن کمک بخواهید:

در مرحله ی دوم شما می توانید ایده های خود را با یک تیم طراحی حرفه ای در میان گذاشته و از ایشان بخواهید تا یک طرح اولیه روف گاردن را بر اساس فضای موجود در پشت بام ساختمان شما ایجاد نمایند.

3.گیاهان و گل های مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید:

در مرحله ی بعدی می بایست گیاهان و گل های مورد نظر خود را که با آب و هوای محل سکونت شما مطابقت دارند، انتخاب نمایید. در حقیقت برای داشتن یک روف گاردن سرسبز و زیبا بهتر است گیاهانی را انتخاب کنید که با آب و هوا، نوع وزش بادها و نوع تابش خورشید در منطقه شما سازگاری داشته باشند. همچنین پیشنهاد می کنیم که در کنار کاشت سایر گیاهان و گل ها، از درختان و گیاهان چهار فصل نیز استفاده کنید تا در تمام طول سال بام شما سرسبز و زیبا باشد.

4.لوازم و وسایل لوکس انتخاب کنید:

در قدم بعدی برای داشتن یک روف گاردن لاکچری بایستی از مبلمان و لوازم لوکس استفاده کنید تا زیبایی هر چه بیشتری را برای باغ بام خود به ارمغان آورید.

به طور مثال استفاده از انواع آلاچیق ها، شومینه ها، مبلمان شیک و لاکچری، صندلی های چتر دار، کاناپه ها، پاف ها، انواع تاب راحتی و … می توانند در ایجاد یک روف گاردن لاکچری نقش اساسی ایفا کنند. همچنین دقت کنید که استفاده از انواع فلاور باکس های شیک و خاص، ساخت یک آبنما و یا حتی یک استخر بر روی باغ بام می تواند از جمله دیگر ایده های ساخت روف گاردن های لاکچری به شمار رود.

5.نورپردازی:

توجه کنید که نورپردازی فضای روف گاردن می تواند در ایجاد یک محیط لوکس و لاکچری نقش به سزایی داشته باشد. در حقیقت شما می توانید به کمک نورپردازی های مختلف، یک روف گاردن بسیار شیک و زیبا ایجاد کنید که در فضای شب نشینی ها و دورهمی ها بسیار مفید باشد.

روف گاردن های لاکچری|آبگون دیزاین

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید