آبنما سنگی :

آبنما سنگی نوع دیگری از آبنما خانگی است که در فضاهای باز همچون حیاط ویلا و خانه ، پارک ها و باغ ها جهت زیباسازی محیط و تعدیل درجه حرارت هوا ساخته می شود.

آبنما سنگی یکی از پر کاربردترین انواع آبنما در محوطه سازی و طراحی باغ عروس و… می باشد.

نمونه کارهای آبنما سنگی ویلایی و باغی:

ساخت آبنما سنگی خانگی :

طراحی این نوع آبنما ها تقریبا شبیه به طراحی برکه مصنوعی و آبشار صخره ای می باشد. برای ساخت آبنما سنگی ، اطراف آبنما را با سنگ های متنوعی در اندازه ها ی متفاوت می پوشانند. سنگ های صخره ای مورد استفاده در آبنماها و آبشارهای مصنوعی معمولا سنگ پوکه معدنی هستند  که طراحان برای زیباسازی بیشتر از سایزای مختلف این سنگ ها استفاده میکنند.

در ساخت این نوع آبنماها باید دقت داشت سنگ های پوکه ای که استفاده می شوند علاوه بر سبکی در برابر تغییرات دما و فرسایش آب دوام بیشتری داشته باشند .

مزایای آبنما سنگی:

این آبنماها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون فضاهای باز ایفا می کنند و با ایجاد صدای جریان آب زیبایی  منحصر بفرد دیداری و شنیداری به فضا می بخشند . آبنما سنگی و به طور کلی انواع مختلف آبنما با رطوبت نسبی که تولید می کنند سبب تعدیل درجه هوا و طراوت گیاهان موجود در محیط می شوند.

خرید آبنما سنگی باغی :

اگر شما نیز قصد دارید حس آرامش و شادابی طبیعت را به محیط منزل و یا محیط کسب و کارتان ببخشید این آبنما  گزینه ی بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. قیمت خرید آبنما سنگی با توجه به ابعاد و تجهیزات و متریال به کار رفته در آن برآورد خواهد شد.

برای خرید و اطلاع از قیمت آبنما سنگی می توانید  بصورت رایگان از کارشناسان آبگون دیزاین که سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع مختلف آبنما دارند مشاوره بگیرید.

برای استعلام قیمت  با شماره 09125879311 تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کلیدواژه خود را وارد کنید